04.12.23 Tabell


LeagueLeader Report - Team Standings Report for 20BH23 - 200 B Ostfold Host 2023

Team Standings, sorted by Match Wins


Team Win % Games Wins Losses Leg diff. Points
Division: B
Corner Underdogs
81.3
182
148
34
+114
13
Bare Oresus
57.1
182
104
78
+ 26
9
Game Over
55.5
182
101
81
+ 20
8
Vikings 2
45.1
182
82
100
- 18
7
Nautilus Glade Mix
46.7
182
85
97
- 12
6
Fru Meyer Og Gutta
41.2
182
75
107
- 32
6
Trippel11 Babes
39.6
182
72
110
- 38
5
Xfactor
33.5
182
61
121
- 60
2

 



Reservesnitt for divisjonen er - opp til 51,99.

Alle kamper starter kl. 19.00 med mindre annet er avtalt.

Ved bruk av reserver skal det alltid sendes beskjed til ligaansvarlig. (Selv om reserven har vært benyttet før.)

Send en privat melding på facebook til konto Ligadrift Iren, eller en sms til tlf. 92 04 81 67, som forteller:


1. Reservens fulle navn. (Tast også inn fullt navn på tavla under kampen, ikke bare et kallenavn.)

2. Hvilket lag reserven er registrert på.

(Om det benyttes en ny spiller som ikke er registrert på noe lag i inneværende sesong, blir denne registrert på laget.)

3. Hvilket lag som er avsender av meldingen, og hvilken divisjon dere spiller i.

 

Om en kampdato flyttes, må ligaansvarlig ha beskjed.

1. En kamp blir utsatt, ..... er det avtalt ny spilledato?

2. Hvilket av lagene utsatte kampen?

3. Fremskyndes en kamp, send beskjed om hvilken dato dette blir.

4. Om en kamp av en eller annen grunn ikke kan spilles på angitt spillested, gi beskjed om dette.

 


Regelbrudd og usportslig opptreden skal innrapporteres til spillerutvalget.

Ved en slik situasjon skal kampen stoppes og kapteinene forsøke å komme til enighet.

Oppnås ikke dette skal spillerutvalget kontaktes og klagen behandles fortløpende.


Division B


Week Date Home Away At Result Notes
1 8/23/2023
Vikings 2 Corner Underdogs Olavs Pub Sarp 2 02 - 11
Trippel11 Babes Fru Meyer Og Gutta Olsen Pub Vegg 08 - 05
Nautilus Glade Mix Bare Oresus Neptune Pub 1 06 - 07
Xfactor Game Over Neptune Pub 3 07 - 06
2 8/30/2023
Xfactor Corner Underdogs Neptune Pub 3 01 - 12
Game Over Nautilus Glade Mix Olavs Pub Sarp 2 06 - 07
Bare Oresus Trippel11 Babes Ore Kro G3 3 05 - 08 Trippel11 Babes
Fru Meyer Og Gutta Vikings 2 Lille Dragen 1 01 - 12 Vikings 2
3 9/06/2023
Corner Underdogs Fru Meyer Og Gutta Askim G3 H 13 - 00
Vikings 2 Bare Oresus Olavs Pub Sarp 2 08 - 05
Trippel11 Babes Game Over Olsen Pub Vegg 06 - 07
Nautilus Glade Mix Xfactor Neptune Pub 1 07 - 06
4 9/13/2023
Nautilus Glade Mix Corner Underdogs Neptune Pub 1 02 - 11 Corner Underdogs
Xfactor Trippel11 Babes Neptune Pub 3 07 - 06
Game Over Vikings 2 Olavs Pub Sarp 2 07 - 06
Bare Oresus Fru Meyer Og Gutta Ore Kro G3 3 12 - 01
5 9/20/2023
Corner Underdogs Bare Oresus Askim G3 H 10 - 03
Fru Meyer Og Gutta Game Over Lille Dragen 1 08 - 05
Vikings 2 Xfactor Olavs Pub Sarp 2 07 - 06
Trippel11 Babes Nautilus Glade Mix Olsen Pub Vegg 07 - 06
6 9/27/2023
Trippel11 Babes Corner Underdogs Olsen Pub Vegg 00 - 13
Nautilus Glade Mix Vikings 2 Olavs Pub Sarp 2 11 - 02
Xfactor Fru Meyer Og Gutta Neptune Pub 3 06 - 07
Game Over Bare Oresus Olavs Pub Sarp 2 09 - 04
7 10/04/2023
Corner Underdogs Game Over Askim G3 H 10 - 03
Bare Oresus Xfactor Ore Kro G3 3 10 - 03
Fru Meyer Og Gutta Nautilus Glade Mix Lille Dragen 1 10 - 03
Vikings 2 Trippel11 Babes Olavs Pub Sarp 2 09 - 04
8 10/11/2023
Corner Underdogs Vikings 2 Askim G3 H 11 - 02 Corner Underdogs
Fru Meyer Og Gutta Trippel11 Babes Lille Dragen 1 05 - 08
Bare Oresus Nautilus Glade Mix Ore Kro G3 3 04 - 09
Game Over Xfactor Olavs Pub Sarp 2 10 - 03 Xfactor
9 10/18/2023
Corner Underdogs Xfactor Askim G3 H 12 - 01
Nautilus Glade Mix Game Over Neptune Pub 1 04 - 09
Trippel11 Babes Bare Oresus Olsen Pub Vegg 03 - 10
Vikings 2 Fru Meyer Og Gutta Olavs Pub Sarp 2 03 - 10
10 10/25/2023
Fru Meyer Og Gutta Corner Underdogs Lille Dragen 1 02 - 11
Bare Oresus Vikings 2 Ore Kro G3 3 12 - 01
Game Over Trippel11 Babes Olavs Pub Sarp 2 09 - 04
Xfactor Nautilus Glade Mix Neptune Pub 3 04 - 09
11 11/01/2023
Corner Underdogs Nautilus Glade Mix Askim G3 H 08 - 05
Trippel11 Babes Xfactor Neptune Pub 07 - 06
Vikings 2 Game Over Olavs Pub Sarp 2 04 - 09
Fru Meyer Og Gutta Bare Oresus Lille Dragen 1 06 - 07
12 11/08/2023
Bare Oresus Corner Underdogs Ore Kro G3 3 08 - 05
Game Over Fru Meyer Og Gutta Olavs Pub Sarp 2 10 - 03 Game Over
Xfactor Vikings 2 Neptune Pub 3 04 - 09
Nautilus Glade Mix Trippel11 Babes Neptune Pub 1 08 - 05
13 11/15/2023
Corner Underdogs Trippel11 Babes Askim G3 H 13 - 00
Vikings 2 Nautilus Glade Mix Neptune Pub 5 10 - 03
Fru Meyer Og Gutta Xfactor Lille Dragen 1 09 - 04
Bare Oresus Game Over Ore Kro G3 3 07 - 06
   
   
    Spillefri Utsatte Kamper
   
14 11/29/2023
Game Over Corner Underdogs Olavs Pub Sarp 2 05 - 08 Fremskyndet
Xfactor Bare Oresus Neptune Pub 3 03 - 10
Nautilus Glade Mix Fru Meyer Og Gutta Neptune Pub 1 05 - 08 *
Trippel11 Babes Vikings 2 Olsen Pub Vegg 06 - 07 Fremskyndet
     

 

 

 


Vi bruker informasjonskapsler (cookies)

Vi benytter oss av cookies som støtter opp under kjernefunksjonalitet knyttet til sikkerhet. Vi har vurdert disse som nødvendige

Personvern