Resultater - NM / Norway Open 2019

Resultater NM 2019

RESULTATER - BULLSHOOTER NM / NORWAY OPEN 30. MAI - 02. JUNI 2019


Singel X01:

 
Pro
Master
1. Audar Solberg 1. Dennis Nordvik
2. Cor Dekker 2. Tom Opphaug
3. Einar Sande 3. Håkon Olsen
4. Håkon Helling 4. Jack Kristiansen
5/6. Atle Berger 5/6. Kjell Ove Johannesen
5/6. Nils Petter Larsen 5/6. Morten Jensen
7/8. Egil Johansen 7/8. Ronny Tollefsen
7/8. Jerry Sandvik 7/8. Magnr Mannvik
9/12. Ole Jørgen Slensvik 9/12. Hans Joakim Linnerud
9/12. Daniel Ödlund 9/12. Kjetil Lystad
9/12. Raymond Haugen 9/12. Christoffer Halvorsen
9/12. Rune Ekeberg 9/12. Are Stian Hasle
13/16. Tor Martin Hagen 13/16. Raymond Pedersen
13/16. Rune Ekvang 13/16. Simon Ekeberg
13/16. Tellef Mjelde 13/16. Ole Sæland
13/16. Christer Jahren 13/16. Jon Fredrick N. Eriksen

Amatør A
Amatør B
1. Ole K. Sagmoen 1. Atle Utbjoa
2. Geir Olav Hammersborg 2. Per Einar Pedersen
3. Bjørn Lien 3. Jørn Freddy Stenrud
4. Øystein Skauen 4. Simen Dyrdahl
5/6. Fridtjof Weltzien 5/6. Jim Eriksen
5/6. Geir Ove Søland 5/6. Kurt Hermansen
7/8. Morten Heia 7/8. Jan Thomas Meyer
7/8. Lars Erik Jansen 7/8. Nils Ivar Mathisen
9/12. Are Rønningen 9/12. Lars Olaf T. Kindt
9/12. Jim Ronny B. Jentoftsen 9/12. Håkon Pinås
9/12. Geir Inge Hågensen 9/12. Thomas Nilsen
9/12. Kjell Magne Arnesen 9/12. Kenneth Eknes
13/16. Mikael Løken 13/16. Glenn Stubberud
13/16. Terje Størdal 13/16. Lars Nissen
13/16. Geir Thomas Johansen 13/16. Osman Said
13/16. Joachim Iversen 13/16. Emil Lock

Damer Pro
Damer Master
1. Rachna David 1. Camilla Johansen
2. Cathrine Bakke 2. Aina Edvinsen
3. Solvår Olsen 3. Clarissa Levita
4. Iren Brydalseggen 4. Margrethe Andersen
5/6. Maria Gresholdt 5/6. Ulricke Arnesen
5/6. Jeanette Karlsen 5/6. Anita Altier
7/8. Emma Tollerud 7/8. Gunnhild Danielsen Li
7/8. Anne Mari Tangen 7/8. Jeanett Jensen
9/12. Maiken Rom 9/12. Laila Helene Oremo
9/12. Janita Torp 9/12. Lena Haugen Hansen
9/12. Linda Lykke Johansen 9/12. Tina Larsen
9/12. Rita Larsen 9/12. Elisabeth F. Andersen
13/16. Monica Sagmoen 13/16. Sølvi Andresen
13/16. Birgitte Juler 13/16. Trine R. Lium
13/16. Marianne Holtan 13/16. Hanne Karlsen
13/16. Linda M. Fjeld 13/16. Kine Svarva

Singel Cricket:

Pro
Master
1. Cor Dekker 1. Stein Helling
2. Atle Berger 2. Jack Kristiansen
3. Audar Solberg 3. Tore Langaard
4. Anders O. Melby 4. Trond Einar Karlsen
5/6. Rune Ekeberg 5/6. Tor Raymond Petterson
5/6. Stig Raastad 5/6. Erik Mostad
7/8. Raymond Haugen 7/8. Kjetil Kårstad
7/8. Vebjørn Bjerke 7/8. Ole Sæland
9/12. Daniel Ödlund 9/12. Fredrik Helgesen
9/12. Rune Ekvang 9/12. Glenn Larsen
9/12. Nils Petter Larsen 9/12. Morten Tveit
9/12. Guy Hansson 9/12. Tor Hopperstad
13/16. Roy Arne Albrigsten 13/16. Ole Jørgen Slensvik
13/16. Simon Ekeberg 13/16. Geir Olav Hammersborg
13/16. Jan Kenneth Wiker 13/16. Bjørn Fedreheim
13/16. Lars Tommy Berntsen 13/16. Odd Arne Raphaug

Amatør A
Amatør B
1. Arne Størdal 1. Don Ole Granmo
2. Atle Utbjoa 2. Jim Eriksen
3. Joachim Iversen 3. Lars Magnusson
4. Øystein Skauen 4. Osman Said
5/6. Bjørn Tore Solstad 5/6. Morten Bjørnstad
5/6. Rino Glosli 5/6. Glenn André Kristiansen
7/8. Maik Telschow 7/8. Lars Olaf T. Kindt
7/8. Torbjørn Larsen 7/8. Fridtjof Weltzien
9/12. Simen Dyrdahl 9/12. Tor O. Sollie
9/12. Roar Borge 9/12. Ola Owe
9/12. Kenneth Eknes 9/12. Vidar Hagen
9/12. Andre Elvestad 9/12. Glenn Stubberud
13/16. Stig Hansen 13/16. Markus Westlien
13/16. Trond Grøvslien 13/16. Kai A. Fahlstrøm
13/16. Astor Vidringstad 13/16. Per Einar Ovesen
13/16. Tom Abelsen 13/16. Lars Nissen

Damer Pro
Damer Master
1. Rachna David 1. Clarissa Levita
2. Anne Mari Tangen 2. Margrethe Andersen
3. Inita Bite 3. Tove Bratland
4. Iren Brydalseggen 4. Gunn Sagstuen
5/6. Madeleine Kinnari 5/6. Jeanett Jensen
5/6. Anne Grønskei 5/6. Milleh Marie Nilsson
7/8. Solvår Olsen 7/8. Kine Svarva
7/8. Jeanette Karlsen 7/8. Gjertrud Risbakken
9/12. Carolina Syvertsen 9/12. Stine Bjørnstad
9/12. Maiken Rom 9/12. Lena Haugen Hansen
9/12. Tone Rostad 9/12. Tina Larsen
9/12. Cathrine Bakke 9/12. Wenche Løvberg
13/16. Gunne Tvengsberg 13/16. Unni Melby
13/16. Yvonne Dekker 13/16. Laila Helene Oremo
13/16. Emma Tollerud 13/16. Trine R. Lium
13/16. Vibeke Follesø 13/16. Siv Elisabeth Olsen

X01 Par:

Pro
1. Atle Berger / Rune Ekeberg
2. Anders O. Melby / Stig Raastad
3. Cor Dekker / Thor Helmer Johansen
4. Ingar Klaveness / John Icar Larsen
5/6. Tom Are Storengen / Geir Reka Tollerud
5/6. Vebjørn Bjerke / Jørn Kolloen
7/8. Henning Øfstaas / Are Aune
7/8. Bård Johnsen / Rune Ekvang
9/12. Håkon Helling / Øyvind Jørgensen
9/12. Raymond Haugen / Nils Petter Larsen
9/12. Zan Pajcic / Kenneth Larsen
9/12. Roy Arne Albrigsten / Audar Solberg
13/16. Egil Johansen / Ole Jørgen Slensvik
13/16. Henrik Halsvik / Jan Kenneth Wiker
13/16. Tellef Mjelde / Magnar Espelid
13/16. Christer Jahren / Ståle Sørling

Master
1. Dennis Nordvik / Magne Mannvik
2. Rolf Hoem / Kim Mathisen
3. Erik Mostad / Marcus Svanberg
4. Mark Rhoades / Morten Jensen
5/6. Joachim Iversen / Geir Olav Hammersborg
5/6. Daniel Ödlund / Stig Hansen
7/8. Astor Vidringstad / Kjell Ove Johannesen
7/8. Andreas Jonsson / Hans Roger Lillesveen
9/12. Jon Fredrick N. Eriksen / Ronny Tollefsen.
9/12. Alexander Halle / Anders Strandli
9/12. Ivar Rinnaas / Truls Mathiesen
9/12. Joakim Røsnes / Lasse Johannesen
13/16. Atle Utbjoa / Bjørn Fedreheim
13/16. Jørn Freddy Stenrud / Jan Petter Tørholen
13/16. Christoffer Halvorsen / Peter Gundrosen
13/16. Jonas Ottinsen / Jim Ronny B. Jentoftsen

Amatør
 
1. Jim Eriksen / Øystein Skauen
2. Don Ole Granmo / Tor Andre K. Johansen
3. Espen Hansen / Håkon Pinås
4. Trond Grøvslien / Tom Abelsen
5/6. Kim Andersen / Morten Christiansen
5/6. Jan Thomas Meyer / Glenn André Kristiansen
7/8. Wiggo Nilsen / Jan Harald Haug
7/8. Anders Nielsen / John Juler
9/12. Markus Westlien / Morten Heia
9/12. Tore Elvegård / Sølvi Andreasen
9/12. Daniel Håland / Geir Thomas Johansen
9/12. Lars Jørgen Harlem / Tor Anders Høiden
13/16. Dag Frode Olsen / Glenn Stubberud
13/16. Mikael Løken / Espen Bjørnstad
13/16. Kai Johansen / Martin Lorentzen
13/16. Kjell Roar Øverlier / Vegar Pinaas

Damer
 
1. Rachna David / Inita Bite
2. Iren Brydalseggen / Cathrine Bakke
3. Solvår Olsen / Maiken Rom
4. Hege Kielberg / Randi Andersson
5/6. Marit Stenseth / Siv Elisabeth Olsen
5/6. Anne Mari Tangen / Anne Grønskei
7/8. Gunne Tvengsberg / Tove Bratland
7/8. Birgitte Juler / Hilde Fiskvik
9/12. Cornelie Stornes / Maiken Fagerhaug
9/12. Sonja Espenæs / Lena Larsson
9/12. Sissel Kristiansen / Vibeke Follesø
9/12. Therese Kristiansen / Nina Lorentzen
13/16. Madeleine Kinnari / Rita Larsen
13/16. Linda Nilsen/ Siv Thunes
13/16. Ida Kristengård / Trine Johnsen
13/16. Wenche Eriksen / Ann Kristin Skjønhaug

Cricket Par:

Pro
1. Cor Dekker / Thor Helmer Johansen
2. Remi Tangberg / Heine Glosli
3. Rune Ekeberg / Atle Berger
4. Henrik Halsvik / Jan Kenneth Wiker
5/6. Egil Runhaug / Kjetil Kårstad
5/6. Raymond Haugen / Nils Petter Larsen
7/8. Roy Arne Albrigsten / Audar Solberg
7/8. Anders O. Melby / Stig Raastad
9/12. Jørn Otto Kampenes / Morten Kristiansen
9/12. Einar Sande / Rino Johansen
9/12. Tom Are Storengen / Geir Reka Tollerud
9/12. Jørn Kolloen / Vebjørn Bjerke
13/16. Vegar Bjørgengen / Simon Ekeberg
13/16. Tellef Mjelde / Magnar Espelid
13/16. Frank Nordvik / Thomas Dahl
13/16. Henning Øfstaas / Are Aune

Master
1. Dennis Nordvik / Magne Mannvik
2. Erik Mostad / Håkon S. Olsen
3. Roar Borge / Tom Opphaug
4. Ole K. Sagmoen / Jarle Nevland
5/6. Ketil Andersen / Niels Haugerød
5/6. Lasse Joneid / Jørn Henriksen
7/8. Morgan Lie / Jonny Blakkestad
7/8. Geir Olav Bergerødegård / Geir Inge Hågensen
9/12. Jon Fredrick N. Eriksen / Ronny Tollefsen
9/12. Rolf Hoem / Kim Mathisen
9/12. Simen Johansen / Trond Karlsen
9/12. Tor Raymond Petterson / Ole Jørgen Arntsen
13/16. Erland Urstad / Johan Westman
13/16. Anders Johansen / Tor Hopperstad
13/16. Lars Erik Jansen / Jesper Magnusson
13/16. Jarle Gylstrøm / Hans Ove Hjelsvold

Amatør
 
1. Geir Ove Søland / Bjørn Lien
2. Leif Erik Karlsen / Maik Telschow
3. Kim Andersen / Morten Christiansen
4. Steinar Hage / Fridtjof Weltzien
5/6. Jim Eriksen / Øystein Skauen
5/6. Kjell Magne Arnesen / Lars Olaf T. Kindt
7/8. Morten Karlsen / Lars Magnusson
7/8. Don Ole Granmo / Tor Andre K. Johansen
9/12. Tommy Jørgensen / Tore Berg
9/12. Terje Størdal / Bjørn Tore Solstad
9/12. Mikael Løken / Remy Løken
9/12. Lars Jørgen Harlem / Tor Anders S. Høiden
13/16. Lars Nissen / Tormod Johansen
13/16. Glenn André Kristiansen / Jan Thomas Meyer
13/16. Glenn Stubberud / Dag Frode Olsen
13/16. Per Einar Ovesen / Arne Størdal

Damer
 
1. Rachna David / Inita Bite
2. Iren Brydalseggen / Cathrine Bakke
3. Solvår Olsen / Maiken Rom
4. Anne Mari Tangen / Anne Grønskei
5/6. Madeleine Kinnari / Rita Larsen
5/6. Wenche Eriksen / Ann Kristin Skjønhaug
7/8. Therese Kristiansen / Nina Lorentzen
7/8. Linda Lykke Johnsen / Gunn Kaspersen
9/12. Monica Sagmoen / Emma Tollerud
9/12. Hege Løkken / Gunn Kristiansen
9/12. Birgitte Juler / Hilde Fiskvik
9/12. Linda Togstad / Mona Nilsen
13/16. Ann Mari Jensen / Bjørg Jensen
13/16. Jill Dyrnes / Anne Grete Tørholen
13/16. Sissel Kristiansen / Vibeke Follesø
13/16. Stine Bjørnstad / Ann Birgit Spydevold

Parmiks:

 
1. Iren Brydalseggen / Atle Berger
2. Maiken Rom / Audar Solberg
3. Yvonne Dekker / Cor Dekker
4. Rachna David / Geir Reka Tollerud
5/6. Ida Kristengård / Egil Runhaug
5/6. Carolina Syvertsen / Remi Tangberg
7/8. Lena Haugen Hansen / Raymond Haugen
7/8. Inita Bite / Ingar Klaveness
9/12. Birgitte Juler / Håkon Helling
9/12. Cathrine Bakke / Rune Ekeberg
9/12. Maya Sivertsen / Heine Glosli
9/12. Tone Fagerli / Jørn Otto Kampenes
13/16. Anne Mari Tangen / Thomas Eiesar
13/16. Rita Larsen / Fredrik Martinsen
13/16. Aina Edvinsen / Nils Petter Larsen
13/16. Stine Hansen / Jesper Magnusson

Trippelmiks:

           
1. Rachna David / Geir Reka Tollerud / Ingar Klaveness
2. Iren Brydalseggen / Atle Berger / Rune Ekeberg
3. Yvonne Dekker / Cor Dekker / Thor Helmer Johansen
4. Maiken Rom / Egil Johansen / Ole Jørgen Slensvik
5/6. Tone Rostad / Håkon Helling / Øyvind Jørgensen
5/6. Reidun Olsen / Thomas Dahl / Henrik Halsvik
7/8. Marianne Holtan / Raymond Haugen / Tom Are Storengen
7/8. Marit Stenseth / Remi Øvergaard / Thomas Eiesar
9/12. Cathrine Bakke / Kjell Ove Johannesen / Joakim Røsnes
9/12. Ida Kristengård / Egil Runhaug / Magne Mannvik
9/12. Laila Helene Oremo / Anders O. Melby / Stig Raastad
9/12. Jeanett Jensen / Raymond Pedersen / Ole Jørgen Arntsen
13/16. Anne Grønskei / Roar Borge / Tom Opphaug
13/16. Linda Nilsen / Vegar Bjørgengen / John Ivar Larsen
13/16. Linda M. Fjeld / Morten Jensen / Anders Strandli
13/16. Tina Larsen / Stig Hansen / Daniel Ödlund

Ligalag:

Pro
Master
Damer
1. Nav Seals Butchers: 1. Spiritus Of Darts:1. Nav Seals BlingBling:

Raymond Haugen
Lars Nissen Sonja Espenæs
Nils Petter Larsen
Frode Rønning Rita Larsen
Kenneth Larsen
Inge Myrdal Madeleine Kinnari
Zan Pajcic
Lars Erik Jansen Tone Fagerli
Lena Larsson

2. TTA Bandits: 2. Dragens Disipler: 2. Full Pupp:

Håkon Helling
Geir Thomas Johansen Reidun Olsen
Ingar Klaveness
Håkon Pinås Iren Brydalseggen
Jack Kristiansen
Kurt Hermansen Cathrine Bakke
Geir Reka Tollerud
Rino Glosli Unni Melbye
Tore Langaard

3. Stallens Brunstige: 3. Pen Samling: 3. Olavs Angels 1:

Morgan Lie
Anne Mari Tangen Therese Kristiansen
Anders O. Melby
Roar Øverli Nina Lorentzen
Stig Raastad
Odd Kåre Brendemoen Anette Brynhildsen
Heine Glosli
Are Rønningen Malin Tollefsen

4. City DT: 4. The Muppets: 4. Trippel11 Babes:

Tor Raymond Petterson
Jonny Blakkestad Laila Helene Oremo
Cor Dekker
Tormod Johansen Linda Nilsen
Magnar Espelid
Tor Eikeland Aina Edvinsen
Fredrik Martinsen
Morten Bjørnstad Renate Eltvik

Regionslag:

       
   
1. Østfold 1:

Iren Brydalseggen
Cor Dekker
Atle Berger
Thor Helmer Johansen

2. Oslo:

Rachna David
Geir Reka Tollerud
Ingar Klaveness
Henrik Halsvik

3. Østfold 2:

Cathrine Bakke
Anders O. Melby
Raymond Haugen
Rune Ekeberg

4. Hedmark:

Solvår Olsen
Remi Øvergård
Thomas Eiesar
Vebjørn Bjerke

Alternative turneringer:

Velkomstturnering
Hammerhead Cricket
1. Håkon Helling 1. Henrik Halsvik
2. Nils Petter Larsen 2. Jerry Sandvik
3. John Ivar Larsen 3. Thomas Eiesar
4. Daniel Ödlund 4. Rachna David
5/8. Øystein Skauen 5/6. Marcus Svanberg
5/8. Marius Larsen 5/6. Thor Helmer Johansen
5/8. Ivar Rinnås 7/8. Frank Nordvik
5/8. Kenneth Larsen 7/8. Rune Andersson
9/16. Anne Grønskei 9/12. Øyvind Jørgensen
9/16. Jon Fredrick N. Eriksen 9/12. Ole Christian Handelsby
9/16. Marcus Svanberg 9/12. Tor Martin Hagen
9/16. Roar Borge 9/12. Inita Bite
9/16. Tor Raymond Petterson 13/16. Bjørn Tore Solstad
9/16. Stig Hansen 13/16. Thomas Dahl
9/16. Fredrik Martinsen 13/16. Dennis Nordvik
9/16. Bård Johnsen 13/16. Jim Ronny B. Jentoftsen

Super 13
Hamarstyle
1. Henrik Halsvik 1. Kenneth Larsen
2. Magnar Espelid 2. Jan Kenneth Wiker
3. John Ivar Larsen 3. Glenn Larsen
4. Einar Sande 4. Simon Ekeberg
5/6. Egil Johansen 5/6. Tor Raymond Petterson
5/6. Magne Mannvik 5/6. Kim Mathisen
7/8. Dennis Nordvik 7/8. Jørn Kolloen
7/8. Frank Nordvik 7/8. Hans Roger Lillesveen
9/12. Kenneth Larsen 9/12. Tonje Olsen
9/12. Marcus Svanberg 9/12. Magnar Espelid
9/12. Thomas Dahl 9/12. Stein Helling
9/12. Jørn Kolloen 9/12. Rene Glosli
13/16. Tom Opphaug 13/16. Øyvind Olsen
13/16. Lars Olaf T. Kindt 13/16. Gunn Sagstuen
13/16. Joakim Røsnes 13/16. Andreas Jonsson
13/16. Kim Mathisen 13/16. Dennis Nordvik