RESULTATLISTER FRA ODDLAUG STENLI`S MINNETURNERING
Fredag 5. Februar:
__________________
Trukket velkomstturnering (17par)
1. Hege Storberg /Thor H Johansen
2. Rune Martinsen / Bjørge Jensen
3. Iren Brydalseggen / Kenneth Andersen
4. Miriam Pollestad / Heine Glosli
5-6. Ann Birgit Spydevold / Raymond Olsen
Bjørg Jensen / Tom Are Hermannsen
7-8. Jeanett Jensen / Rino Myhre
Gunne Tvengsberg / Werner Grotun
Lørdag 6. Februar
_________________
Cricket damer single.
1. Iren Brydalseggen
2. Mia Wattum
3. Ann Kristin Bøe Skjæringsrud
4. Mette Leret
5-6. Yvonne Brustad
Beathe Thorgersen
7-8. Jeanett Jensen
Ann Christin Risdal
Cricket herrer single Pro (18 stk).
1. Atle Berger
2. Vegar Bjørgengen
3. Thor Helmer Johansen
4. Arnstein Lilleberg
5-6. Ivar Juliussen
Kenneth Larsen
7-8. Raymond Olsen
Reimod Paulsen
Cricket herrer single Master (15 stk).
1. Magne Dyrdahl
2. Gunnar Laugen
3. Nicklas Jensen
4. Bjørge Jensen
5-6. Rune Martinsen
Tor Eikeland
7-8 Einar Bjaanes
Frode Rønning
501 Trukket par Damer (9 par)
1. Mia Wattum / Beathe Thorgersen
2. Iren Brydalseggen / Tone Andersen
3. Eva Jensen / Hanne Karlsen'
4. Ann Christin Risdal / Hege Storberg
5-6. Jeanett Jensen / Yvonne Hellum
Janne Dyrdahl / Gunne Tvengsberg
7-9. Ann Kristin B Skjeringsrud / Miriam Pollestad
Yvonne Brustad / Ann Birgit Spydevold
Bjørg Jensen / Jeanett Vatsend
501 Trukket par herrer (16 par)
1. Atle Berger / Nicklas Jensen
2. Vegar Bjørgengen / Frode Rønning
3. Ivar Juliussen / Andre Altier
4. Espen Ottersen / Magne Dyrdahl
5-6. Per Eng / Tor A Minge
Heine Glosli / Thomas Jensen
7-8. Reimod Paulsen / Tor Eikeland
Thor Helmer Johansen / Zan Pajcic
Søndag 7. Februar
_________________
501 Single damer (15 stk)
1. Iren Brydalseggen
2. Gunne Tvengsberg
3. Mette Leret
4. Eva Jensen
5-6. Ann Birgit Spydevold
Ann Christin Risdal
7-8. Hege Storberg
Jeanett Jensen
501 single herrer pro (17 stk)
1. Oddbjørn Brydalseggen
2. Thor Helmer Johansen
3. Tom Are Hermannsen
4. Vegar Bjørgengen
5-6. Raymond Olsen
Ole Eilsø
7-8. Jan Tveit
Magne Dyrdahl
501 single master (14 stk)
1. Fridtjof Weltzin
2. Gunnar Laugen
3. Lars Nissen
4. Kennet Andersen
5-6. Erik Østby
Einar Bjaanes
7-8. Andre Altier
Rune Martinsen
Trukket Par Chicago Style (17 par)
1. Thomas Jensen / Beathe Thorgersen
2. Oddbjorn Brydalseggen / Janne Dyrdahl
3. Magne Dyrdahl / Hege Storberg
4. Heine Glosli / Mona Egeberg
5-6. Thor H Johansen / Miriam Pollestad
Stig Schølberg / Iren Brydalseggen
7-8. Andre Altier / Jeanett Jensen
Gunnar Laugen / Jan Tveit
Girlpower og Game Over takker alle for en hyggelig dartshelg.