Resultater fra NM i Sarpsborg 6. - 9. Juni 2014
Fredag 06.06.14
NM REGIONSLAG:
1. Østfold 1: Cor Dekker / Thor Helmer Johansen / Atle Berger / Iren Brydalseggen
2. Østfold 2:
3. Østfold 3:
4. Hedmark
NM PARMIX:
1. Inita Bite / Stig Jarle Knutsen
2. Anne Mari Tangen / Atle Berger
3. Line Christensen / Rune Ekeberg
4. Yvonne Brustad / Cor Dekker
5. - 6. Iren Brydalseggen / Arnstein Lilleberg - Siv Mossing / Jostein Olderet
7. - 8. Elisabeth Bjørneboe / Mats Rishaug - Tone Fagerli / Jørn Otto Kampenes
9. - 12 Reidun Olsen / Oddbjørn Brydalseggen - Mariann Holtan / Remi Tangberg - Eva Abrahamsen / Bård Heitmann - Tove Brattland / Tormod Johansen
Lørdag 07.06.14
NM PAR CRICKET PRO:
1. Thor Helmer Johansen / Cor Dekker
2. Atle Berger / Oddbjørn Brydalseggen
3. Fredrik Bjørnstad / Ronny Johansen
4. Raymond Haugen / Nils Petter Larsen
5.-6. Lennart Husvik / Rune Ekeberg - Heine Glosli / Kenneth Larsen
7.-8. Geir Reka Tollerud / Tom-Are Storengen - Stig Jarle Knutsen / Mikael Lindstrøm
9.-12. Arnstein Lilleberg / John Ivar Larsen - Henning Øfstaas / Are Aune - Jørn O Kampenes / Remi Tangberg - Mats Rishaug / Bård Heitmann
NM PAR CRICKET DAMER:
1. Iren Brydalseggen / Reidun Olsen
2. Line Christensen / Ann Mari Tangen
3. Miriam Pollestad / Inita Bite
4. Elisabeth Bjørnebo / Siv Mossing
5.-6. Vibeke Follesø / Sissel Kristiansen - Nina Lorentzen / Therese Kristiansen
7.-8. Linda M Eriksen Trine Johnsen - Yvonne Brustad / Gunn Kristiansen
9.-12. Camilla Martinsen / Marit Stenseth - Ann K B Johansson / Inger L Bromseth - Hanne Karlsen / Bjørg Jensen - Mia Wattum / Toril Kristiansen
NM PAR CRICKET MASTER:
1. Ole K Sagmoen / Geir Olsen
2. Jim Eriksen / Rino Glosli
3. Kristian Ervik / Jon Olav Husdal
4. Hans Ove Hjelsvold / Yrjan Haugen
5.-6. Simon Ekeberg / Tore Brustad - Anders Frøyland / Kenneth Herigstad
7.-8. Otto Sund / Kenneth Lund - Flemming Hein / André Altier
9.-12. Bjørnar Liodden / Ken Pedersen - Jon Sørensen / Steven Evans - Geir Greaker / Frode Aastorp - Stefan Berntsen / Kim Dahler
NM SINGLE 701 PRO:
1. Thor Helmer Johansen
2. Stig Jarle Knudsen
3. Cor Dekker
4. Oddbjørn Brydalseggen
5.-6. Magne Dyrdahl - Atle Berger
7.-8. Tellef Mjelde - Øyvind Eidsvåg
9.-12. Espen Ottersen - Lennart Husvik - Jostein Olderet - Thomas Jensen
NM SINGLE 501 DAMER PRO:
1. Line Christensen
2. Iren Brydalseggen
3. Siv Mossing
4. Reidun Olsen
5.-6. Inita Bite - Anne Mari Tangen
7.-8. Tove Brattland - May Rita Dreierstad
9.-12. May Rita Dreierstad - Eva Abrahamsen - Maya Eilertsen - Christine Nordvang
NM SINGLE 501 DAMER MASTER:
1. Maiken Rom
2. Ingvild Rødje
3. Solvår Olsen
4. Linda Eriksen
5 - 6. Grete M Olsen - Eirin Markussen
7 - 8. Ann Birgit Spydevold - Eva Jensen
9 - 12. Inger L Bromseth - Tone Magnussen - Linda Nilsen - Lene Reinertsen
NM SINGLE 501 MASTER:
1. Arne Størdal
2. Stig Raastad
3. Erik Monsen
4. Bjørge Jensen
5.-6. Bjørn Tore Solstad - Lars Sumstad
7.-8. Remi Tangberg - Morten Tveit
9.-12. Tore Brustad - Bjørn Olav Brenno - Eivind Wiklund - Andre Sørling
NM SINGLE 501 AMATØR:
1. Geir Olsen
2. Jim Eriksen
3. Dag Ole Nervik
4. Erlend Rødsjø
5.-6. Flemming Hein - Anders Kristiansen
7.-8. Jon Olav Husdal - Svein Øra
9.-12 Jan Thomas Meyer - Marius Krumlins - Michael Hansen - Willy Westerheim
Søndag:
NM LAG ÅPEN KLASSE:
1. Fredriikshald : Atle Berger / John Ivar Larsen / Vegar Bjørgengen / Fritz Seifert, Halden
2. Nav Seals 1, Sarpsborg
3. Z-Bulls Angels, Moss
4. Bobcats FDK, Fredrikstad
5.- 8. Team Tangen, Hamar- City DC, Askim - Bulldozerne FDK Fredrikstad - Sooperloosers, Hamar
9. - 16. Z-Bulls 2, Orklapubben, Øre 3, Team Station, Ti Bull DT, Bryne Bullshooter 2, Veggen DT, Øre 2.
NM LAG DAMER:
1. Olavs Crew FDK
2. St. Olavs Glade Jenter
3. Nav Seals 7
4. Muligens
5 - 7. Tripple11 Babes - Girlpower - Game Over
NM CRICKET SINGLE PRO
1. Thor Helmer Johansen
2. Atle Berger
3. Jostein Olderet
4. Arnstein Lilleberg
5.-6. Cor Dekker - Rune Ekeberg
7.-8. Henning Øftsaas - Stig Jarle Knutsen
9.-12. Tellef Mjelde - Raymond Haugen - Tom-Are Storengen - Marius Frang
NM CRICKET SINGLE DAMER PRO
1. Inita Bite
2. Trine Johnsen
3. Anne Mari Tangen
4. Line Christensen
5.-6. Siv Mossing - Iren Brydalseggen
7.-8. May Rita Dreierstad - Therese Kristiansen
9.-12. Elisabeth Bjørnebo - Marit Stenseth - Madelene Kinnari - Maya Eilertsen
NM CRICKET SINGLE DAMER MASTER
1. Maiken Rom
2. Solvår Olsen
3. Sonja Hein
4. Lena Larsson
5 - 6. Inger Lise Bromseth - Christine Nordvang
7 - 8. Camilla Martinsen - Grete M Olsen
9-12. Eirin Markussen - Jeanett Jensen - Tove Brattland - Rita Larsen
NM CRICKET SINGLE MASTER
1. Jan Roar Larsen
2. Raymond Pedersen
3. Bjørge Jensen
4. Jo Kristian Kjøniksen
5.-6. Stein Guldbrandsen - Jan Tveit
7.-8. Morgan Lie - Jonny Brattland
9.-12. Stig Raastad - Steve Evans - Rino Glosli - Ole Chr Handelsby
NM CRICKET SINGLE AMATØR
1. Håkon Helling
2. Trond Einar Karlsen
3. Kristian Ervik
4. Einar Bjaanes
5.-6 Fridtjof Weltzien - Per Olav Tveit
7.-8. Espen Søraas - Marius Krumlins
9 - 12. Øystein Skauen - Bård Johnsen - Stian Myrvold - Stig Schjølberg
Mandag 09.06.14
NM PAR 501 PRO
1. Thor Helmer Johansen / Cor Dekker
2. Rune Ekeberg / Lennart Husvik
3. Oddbjørn Brydalseggen / Atle Berger
4. Arnstein Lilleberg / Ronny Johansen
5.-6. Tellef Mjelde / Runar Gundersen - Henning Øftsaas / Are Aune
7.-8. Arne Størdal / Øyvind Eidsvåg - Jostein Olderet / Mats Rishaug
9.-12. Tom Are Storengen / Geir Reka Tollerud - Raymond Olsen / Martin Kristiansen - Marius Frang / Remi Øvergård - Espen Ottersen / Egil Johansen
NM PAR 501 DAMER
1. Line Christensen / Anne Mari Tangen
2. Elisabeth Bjørnebo / Siv Mossing
3. Gunne Tvengsberg / Grete M Olsen
4. Maiken Rom / Solvår Olsen
5.-6. Therese Kristiansen / Nina Lorentzen - Linda M Eriksen / Trine Johnsen
7.-8. Bjørg Jensen / Hanne Karlsen - Ann K B Johansson / Inger L Bromseth
9.-12. Laila Oremo / Tone Fagerli - May Rita Dreierstad /Gro Tørholen - Ingvild Rødje / Lene Reinertsen - Ann-Kristin Gåsøy / Tove Bratland
NM PAR 501 MASTER
1. Henning Ihleby / Kim Andre Olsen
2. Håkon Helling / Stein Helling
3. Simon Ekeberg / Tore Brustad
4. Ole Christian Handelsby / Arne B Kristiansen
5.-6. Erlend Rødsjø / Espen Søraas - Jan Thomas Meyer / Rolf Hoem
7.-8. Jensen Nicklas / Dan Dahlberg - Kristian Ervik / Jon Olav Husdal
9.-12 Marius Larsen Jim Ronny Rømor - Maja Eilertsen / Leif Erik Karlsen - Glenn Dreierstad / Joachim Huuse - Jim Eriksen /Stefan Abraham
NM TRIPPLEMIX
1. Gunn Kristiansen / Mikael Lindstrøm / Stig Jarle Knudsen
2. Madeleine Kinnari - Are Aune - Henning Øfstaas
3. Iren Brydalseggen / Oddbjørn Brydalseggen / Atle Berger
4. Jeanett Jensen / Thomas Jensen / Heine Glosli
5.-6. Siv Mossing / Arnstein Lilleberg / Tom-Are Storengen - Line Christensen / Lennart Husvik / Rune Ekeberg
7.-8. Marianne Holtan / Remi Tangberg / Jørn Otto Kampenes- Laila Helene Oremo / Nils Petter Larsen / Espen Ottersen
9.-12.
Yvonne Brustad / Thor Helmer Johansen / Cor Dekker
Nina Lorentzen / Rune Ekvang / Jim Eriksen
Therese Kristiansen / Jan Erik Karlsen / Egil Johansen
Anne Mari Tangen Roar Grinden Christer Aker
ALTERNATIVTURNERINGER
Super 13 (alternativ) Fredag
1. Thor Helmer Johansen
2. Kenneth Larsen
3. Magnar Espelid
4. Tellef Mjelde
5 - 6. Runar Gundersen - Arne Størdal
7 - 8. Henning Øftsaas - Otto Sund
9 - 12. Rune Høyland - Kenneth Lund - Marius Larsen - Ronny Johansen
HAMMERHEAD (alternativ) Søndag
1. Stig Jarle Knutsen
2. Jostein Olderet
3. Inita Bite
4. Mats Rishaug
5 - 6. Are Aune - Marius Larsen
7 - 8. Jim Ronny Rømo - Geir Olsen
9 - 12. Raymond Olsen - Line Christensen - Rino Glosli - Jim Ronny Jentoftsen
Hamarstyle (alternativ) Mandag
1. Kenneth Larsen
2. Arne B Kristiansen
3. Håkon Helling
4. Ronny Johansen
5.-6. Stein Helling - Tor M Hagen
7.-8. Tellef Mjelde - Jonas Ottinsen
9 - 12. Steven Evans - Arne Størdal - Karsten Jørgensen - Jon Sørensen