Trøndelag A-400

09.01.19 Tabell



 

Reservesnitt for divisjonen er - opp til 69,99.

Alle kamper starter kl. 19.00 med mindre annet er avtalt.

Ved bruk av reserver skal det alltid sendes beskjed til ligaansvarlig. (Selv om reserven har vært benyttet før.)

Send en privat melding på facebook til konto Ligadrift Edn, eller en sms til tlf. 92 04 81 67, som forteller:


1. Reservens fulle navn. (Tast også inn fullt navn på tavla under kampen, ikke bare et kallenavn.)

2. Hvilket lag reserven er registrert på.

(Om det benyttes en ny spiller som ikke er registrert på noe lag i inneværende sesong, blir denne registrert på laget.)

3. Hvilket lag som er avsender av meldingen, og hvilken divisjon dere spiller i.

 

Om en kampdato flyttes, må ligaansvarlig ha beskjed.

1. En kamp blir utsatt, ..... er det avtalt ny spilledato?

2. Hvilket av lagene utsatte kampen?

3. Fremskyndes en kamp, send beskjed om hvilken dato dette blir.

4. Om en kamp av en eller annen grunn ikke kan spilles på angitt spillested, gi beskjed om dette.

 


Regelbrudd og usportslig opptreden skal innrapporteres til spillerutvalget.

Ved en slik situasjon skal kampen stoppes og kapteinene forsøke å komme til enighet.

Oppnås ikke dette skal spillerutvalget kontaktes og klagen behandles fortløpende.


 

Division A


Week Date Home Away At Result Notes
   
1 01/17/2019
Orkdal Dream Team Risvollan DK 1 Tipsy Cow G3Vegg
Pilgriman Broken Arrow Graa Bar G3
Puttes DT Orklapubben DT Vertshuset MB
   
2 01/24/2019
Puttes DT Risvollan DK 1 Vertshuset MB
Orklapubben DT Broken Arrow Tipsy Cow G3Vegg
Pilgriman Orkdal Dream Team Graa Bar G3
   
3 01/31/2019
Risvollan DK 1 Pilgriman Risvollan 1
Orkdal Dream Team Orklapubben DT Tipsy Cow G3Vegg
Broken Arrow Puttes DT Three Lions Pub
   
4 02/07/2019
Broken Arrow Risvollan DK 1 Three Lions Pub
Puttes DT Orkdal Dream Team Vertshuset MB
Orklapubben DT Pilgriman Tipsy Cow G3Vegg
   
5 02/14/2019
Risvollan DK 1 Orklapubben DT Risvollan 1
Pilgriman Puttes DT Graa Bar G3
Orkdal Dream Team Broken Arrow Tipsy Cow G3Vegg
   
6 02/21/2019
Risvollan DK 1 Orkdal Dream Team Risvollan 1
Broken Arrow Pilgriman Three Lions Pub
Orklapubben DT Puttes DT Tipsy Cow G3Vegg
   
7 02/28/2019
Risvollan DK 1 Puttes DT Risvollan 1
Broken Arrow Orklapubben DT Three Lions Pub
Orkdal Dream Team Pilgriman Tipsy Cow G3Vegg
   
8 03/07/2019
Pilgriman Risvollan DK 1 Graa Bar G3
Orklapubben DT Orkdal Dream Team Tipsy Cow G3Vegg
Puttes DT Broken Arrow Vertshuset MB
   
9 03/14/2019
Risvollan DK 1 Broken Arrow Risvollan 1
Orkdal Dream Team Puttes DT Tipsy Cow G3Vegg
Pilgriman Orklapubben DT Graa Bar G3
   
10 03/21/2019
Orklapubben DT Risvollan DK 1 Tipsy Cow G3Vegg
Puttes DT Pilgriman Vertshuset MB
Broken Arrow Orkdal Dream Team Three Lions Pub
   
11 03/28/2019
Orkdal Dream Team Risvollan DK 1 Tipsy Cow G3Vegg
Pilgriman Broken Arrow Graa Bar G3
Puttes DT Orklapubben DT Vertshuset MB
   
12 04/04/2019
Puttes DT Risvollan DK 1 Vertshuset MB
Orklapubben DT Broken Arrow Tipsy Cow G3Vegg
Pilgriman Orkdal Dream Team Graa Bar G3
   
   
  04/11/2019
    Spillefri EM
   
  04/18/2019
    Spillefri Påskeferie
   
  04/25/2019
    Spillefri Påskeferie
   
   
13 05/02/2019
Risvollan DK 1 Pilgriman Risvollan 1
Orkdal Dream Team Orklapubben DT Tipsy Cow G3Vegg
Broken Arrow Puttes DT Three Lions Pub
   
14 05/09/2019
Broken Arrow Risvollan DK 1 Three Lions Pub
Puttes DT Orkdal Dream Team Vertshuset MB
Orklapubben DT Pilgriman Tipsy Cow G3Vegg
   
   
  05/16/2019
    Spillefri Utsatte kamper
   
   
15 05/23/2019
Risvollan DK 1 Orklapubben DT Risvollan 1
Pilgriman Puttes DT Graa Bar G3
Orkdal Dream Team Broken Arrow Tipsy Cow G3Vegg
     
     

 

 

13.01.19 Registrerte spillere

LeagueLeader Report - Current League Players Report

 

League TAV19 - A Trondelag Vaar 2019


Team Player Nick Name Shoots
Broken Arrow
Lasse Bjornebo MIKULIX 1
Elisabeth Bjornebo OISANN 2
Kenneth Lund MAVRICK 3
Trond Arve Aune STUUK 4
Otto Sund FOSEN 5
Odd Arne Raphaug RAPPEN 6
Jon Olav Husdal SPURS 7
Steinar Jonassen JONAS1 8
Orkdal Dream Team
Ole Ivar Dyrvik OLE 1
Nils Harald Belsvik NISSE 2
Espen Broholm BROYS 3
Hans Sjovold HSATAN 4
Chris Naess CRISE 5
Geir Ellevset BIGWOLF 6
Orklapubben DT
Bjorn Tore Solstad BOSS 1
John Magne Solstad MAINNE 2
Jan Atle Skinstad 3
Christer Skjellhaug MR MELK 4
Pilgriman
Oyvind Eidsvaag GRUSOM 1
Jostein Oldret JOSO 2
Frank Nordvik FRANKIE 3
Aadne Brantzaeg SHORTY 4
Marius Saeternes MARIUS 5
Staale Andersen KAOS 6
Puttes DT
Patrik Mattsson PUTTE 1
Egil Runhaug KING 2
Kjetil Kaarstad PSYKEN 3
Dan Johansen D MAN 4
Herman Hunnestad SPORTY 5
Christer Bertheussen 6
Kent Nilsen LENSMAN 7
Risvollan DK 1
Jan Arild Haugane JUNIOR 1
Andre Vedoe ANDRE 2
Terje Saether HARMAG 3
Roger Hemmingsen BOS 4