Østfold D-200

07.01.19 Tabell



 

Reservesnitt for divisjonen er - opp til 48,99.

Alle kamper starter kl. 19.00 med mindre annet er avtalt.

Ved bruk av reserver skal det alltid sendes beskjed til ligaansvarlig. (Selv om reserven har vært benyttet før.)

Send en privat melding på facebook til konto Ligadrift Edn, eller en sms til tlf. 92 04 81 67, som forteller:


1. Reservens fulle navn. (Tast også inn fullt navn på tavla under kampen, ikke bare et kallenavn.)

2. Hvilket lag reserven er registrert på.

(Om det benyttes en ny spiller som ikke er registrert på noe lag i inneværende sesong, blir denne registrert på laget.)

3. Hvilket lag som er avsender av meldingen, og hvilken divisjon dere spiller i.

 

Om en kampdato flyttes, må ligaansvarlig ha beskjed.

1. En kamp blir utsatt, ..... er det avtalt ny spilledato?

2. Hvilket av lagene utsatte kampen?

3. Fremskyndes en kamp, send beskjed om hvilken dato dette blir.

4. Om en kamp av en eller annen grunn ikke kan spilles på angitt spillested, gi beskjed om dette.

 


Regelbrudd og usportslig opptreden skal innrapporteres til spillerutvalget.

Ved en slik situasjon skal kampen stoppes og kapteinene forsøke å komme til enighet.

Oppnås ikke dette skal spillerutvalget kontaktes og klagen behandles fortløpende.


 

Division D


Week Date Home Away At Result Notes
   
1 01/17/2019
1016 Barnehage Sarpebull 1016 Sarp G3 2    
Dart Knights Xfactor Olavs Hellige Army Olavs Pub Sarp 5
Oresus 1016 Quiz 2 Ore Kro G3 3
   
2 01/24/2019
Oresus Sarpebull Ore Kro G3 3
1016 Quiz 2 Dart Knights Xfactor 1016 Sarp G3 2
Olavs Hellige Army 1016 Barnehage Olavs Pub Sarp 5
   
3 01/31/2019
Sarpebull Olavs Hellige Army Neptune Pub 3
1016 Barnehage 1016 Quiz 2 1016 Sarp G3 2
Dart Knights Xfactor Oresus Olavs Pub Sarp 5
   
4 02/07/2019
Dart Knights Xfactor Sarpebull Olavs Pub Sarp 5
Oresus 1016 Barnehage Ore Kro G3 3
1016 Quiz 2 Olavs Hellige Army 1016 Sarp G3 2
   
5 02/14/2019
Sarpebull 1016 Quiz 2 Neptune Pub 3
Olavs Hellige Army Oresus Olavs Pub Sarp 5
1016 Barnehage Dart Knights Xfactor 1016 Sarp G3 2
   
6 02/21/2019
Sarpebull 1016 Barnehage Neptune Pub 3
Olavs Hellige Army Dart Knights Xfactor Olavs Pub Sarp 5
1016 Quiz 2 Oresus 1016 Sarp G3 2
   
7 02/28/2019
Sarpebull Oresus Neptune Pub 3
Dart Knights Xfactor 1016 Quiz 2 Olavs Pub Sarp 5
1016 Barnehage Olavs Hellige Army 1016 Sarp G3 2
   
8 03/07/2019
Olavs Hellige Army Sarpebull Olavs Pub Sarp 5
1016 Quiz 2 1016 Barnehage 1016 Sarp G3 2
Oresus Dart Knights Xfactor Ore Kro G3 3
   
9 03/14/2019
Sarpebull Dart Knights Xfactor Neptune Pub 3
1016 Barnehage Oresus 1016 Sarp G3 2
Olavs Hellige Army 1016 Quiz 2 Olavs Pub Sarp 5
10 03/21/2019
1016 Quiz 2 Sarpebull 1016 Sarp G3 2
Oresus Olavs Hellige Army Ore Kro G3 3
Dart Knights Xfactor 1016 Barnehage Olavs Pub Sarp 5
   
11 03/28/2019
1016 Barnehage Sarpebull 1016 Sarp G3 2
Dart Knights Xfactor Olavs Hellige Army Olavs Pub Sarp 5
Oresus 1016 Quiz 2 Ore Kro G3 3
   
12 04/04/2019
Oresus Sarpebull Ore Kro G3 3
1016 Quiz 2 Dart Knights Xfactor 1016 Sarp G3 2
Olavs Hellige Army 1016 Barnehage Olavs Pub Sarp 5
   
   
  04/11/2019
    Spillefri EM
   
  04/18/2019
    Spillefri Påskeferie
   
  04/25/2019
    Spillefri Påskeferie
   
   
13 05/02/2019
Sarpebull Olavs Hellige Army Neptune Pub 3
1016 Barnehage 1016 Quiz 2 1016 Sarp G3 2
Dart Knights Xfactor Oresus Olavs Pub Sarp 5
   
14 05/09/2019
Dart Knights Xfactor Sarpebull Olavs Pub Sarp 5
Oresus 1016 Barnehage Ore Kro G3 3
1016 Quiz 2 Olavs Hellige Army 1016 Sarp G3 2
   
   
  05/16/2019
    Spillefri Utsatte kamper
   
   
15 05/23/2019
Sarpebull 1016 Quiz 2 Neptune Pub 3
Olavs Hellige Army Oresus Olavs Pub Sarp 5
1016 Barnehage Dart Knights Xfactor 1016 Sarp G3 2
     
     

 

 

07.01.19 Registrerte spillere

LeagueLeader Report - Current League Players Report

 

League 20DV19 - 200 D Ostfold Vaar 2019


Team Player Nick Name Shoots
1016 Barnehage
Tor Inge Fahlstroem HAGLA 1
Carina Soerli KITTY 2
Anniken Lynne PATRON 3
Odd Rene Karlsen FISHER2 4
Tiril Antonsen JUNIOR 5
Renate Wadel NATEMOR 6
1016 Quiz 2
Rene Glosli MARIO 1
Andreas Andersen 2
Luna Amundsen 3
Flemming Borresen BUST 4
Dart Knights Xfactor
Jorn Harridsleff PYRO 1
Bente Liv Harridsleff FIREBAL 2
Espen Mostad DVERGEN 3
Kenneth Kristiansen SVINSE 4
Marlene M Natvig CARMEN 5
Olavs Hellige Army
Kai Jacobsen DEVIL 1
Martin Lorentzen SIGMAN 2
Gjermund Ludvigsen KUNGEN 3
Kristin Amundsen BAMBI 4
Oresus
Boerre Larsen 1
Dag Skovdahl 2
Inge Olstrom 3
Lars Peder Aune 4
Morten Kristiansen 5
Per Jorgensen 6
Thomas Pedersen 7
Sarpebull
Ann Chatrin Hansen ANNCHA 1
Yvonne Eliassen YVONNE 2
Laila Andersen LAILA 3
Stein Jarle Eliassen JARLE 4
Frode Risbakken FRODE 5
Kjell Risbakken KJELL 6