Østfold B-400

07.01.19 Tabell



 

Reservesnitt for divisjonen er - opp til 69,99.

Alle kamper starter kl. 19.00 med mindre annet er avtalt.

Ved bruk av reserver skal det alltid sendes beskjed til ligaansvarlig. (Selv om reserven har vært benyttet før.)

Send en privat melding på facebook til konto Ligadrift Edn, eller en sms til tlf. 92 04 81 67, som forteller:


1. Reservens fulle navn. (Tast også inn fullt navn på tavla under kampen, ikke bare et kallenavn.)

2. Hvilket lag reserven er registrert på.

(Om det benyttes en ny spiller som ikke er registrert på noe lag i inneværende sesong, blir denne registrert på laget.)

3. Hvilket lag som er avsender av meldingen, og hvilken divisjon dere spiller i.

 

Om en kampdato flyttes, må ligaansvarlig ha beskjed.

1. En kamp blir utsatt, ..... er det avtalt ny spilledato?

2. Hvilket av lagene utsatte kampen?

3. Fremskyndes en kamp, send beskjed om hvilken dato dette blir.

4. Om en kamp av en eller annen grunn ikke kan spilles på angitt spillested, gi beskjed om dette.

 


Regelbrudd og usportslig opptreden skal innrapporteres til spillerutvalget.

Ved en slik situasjon skal kampen stoppes og kapteinene forsøke å komme til enighet.

Oppnås ikke dette skal spillerutvalget kontaktes og klagen behandles fortløpende.


 

Division B


Week Date Home Away At Result Notes
   
1 01/16/2019    
City DT StOlavsGladeGutter Askim G3 H
1016 Elite Ore 12 1016 Sarp G3 2
Ore 2 KAOS Ore Kro G3 5
ZBulls Elite Team Station Queens G3 2etg V
   
2 01/23/2019
ZBulls Elite StOlavsGladeGutter Queens G3 2etg V
Team Station KAOS Askim G3 H
Ore 12 Ore 2 Ore Kro G3 5
1016 Elite City DT 1016 Sarp G3 2
   
3 01/30/2019
StOlavsGladeGutter 1016 Elite Neptune Pub 3
City DT Ore 2 Askim G3 H
Ore 12 Team Station Ore Kro G3 5
KAOS ZBulls Elite Olsen Pub Sarp V
   
4 02/06/2019
StOlavsGladeGutter KAOS Neptune Pub 3
ZBulls Elite Ore 12 Queens G3 2etg V
Team Station City DT Askim G3 H
Ore 2 1016 Elite Ore Kro G3 5
   
5 02/13/2019
Ore 2 StOlavsGladeGutter Ore Kro G3 5
1016 Elite Team Station 1016 Sarp G3 2
City DT ZBulls Elite Askim G3 H
KAOS Ore 12 Olsen Pub Sarp V
   
6 02/20/2019
Ore 12 StOlavsGladeGutter Ore Kro G3 5
KAOS City DT Olsen Pub Sarp V
ZBulls Elite 1016 Elite Queens G3 2etg V
Team Station Ore 2 Askim G3 H
   
7 02/27/2019
StOlavsGladeGutter Team Station Neptune Pub 3
Ore 2 ZBulls Elite Ore Kro G3 5
1016 Elite KAOS 1016 Sarp G3 2
City DT Ore 12 Askim G3 H
   
8 03/06/2019
StOlavsGladeGutter City DT Neptune Pub 3
Ore 12 1016 Elite Ore Kro G3 5
KAOS Ore 2 Olsen Pub Sarp V
Team Station ZBulls Elite Askim G3 H
   
9 03/13/2019
StOlavsGladeGutter ZBulls Elite Neptune Pub 3
KAOS Team Station Olsen Pub Sarp V
Ore 2 Ore 12 Ore Kro G3 5
City DT 1016 Elite Askim G3 H
   
10 03/20/2019
1016 Elite StOlavsGladeGutter 1016 Sarp G3 2
Ore 2 City DT Ore Kro G3 5
Team Station Ore 12 Askim G3 H
ZBulls Elite KAOS Queens G3 2etg V
   
11 03/27/2019
KAOS StOlavsGladeGutter Olsen Pub Sarp V
Ore 12 ZBulls Elite Ore Kro G3 5
City DT Team Station Askim G3 H
1016 Elite Ore 2 1016 Sarp G3 2
   
12 04/03/2019
StOlavsGladeGutter Ore 2 Neptune Pub 3
Team Station 1016 Elite Askim G3 H
ZBulls Elite City DT Queens G3 2etg V
Ore 12 KAOS Ore Kro G3 5
   
   
  04/10/2019
    Spillefri EM
   
  04/17/2019
    Spillefri Påskeferie
   
  04/24/2019
    Spillefri Påskeferie
   
   
13 05/01/2019
StOlavsGladeGutter Ore 12 Neptune Pub 3
City DT KAOS Askim G3 H
1016 Elite ZBulls Elite 1016 Sarp G3 2
Ore 2 Team Station Ore Kro G3 5
   
   
  05/08/2019
    Spillefri Utsatte kamper
   
   
14 05/15/2019
Team Station StOlavsGladeGutter Askim G3 H
ZBulls Elite Ore 2 Queens G3 2etg V
KAOS 1016 Elite Olsen Pub Sarp V
Ore 12 City DT Ore Kro G3 5
     
     

 

 

09.01.19 Registrerte spillere

LeagueLeader Report - Current League Players Report

 

League 40BV19 - 400 B Ostfold Vaar 2019


Team Player Nick Name Shoots
1016 Elite
Lasse Johannessen PANDA 1
Joakim Roesnes NODONG 2
Jorn Olsen NY PULT 3
Kjell Johannesen MAUI 4
Jonny Blakkestad PLAYER2 5
City DT
Cor Dekker SHERIFF 1
Magnar Espelid SKRIKA 2
Fredrik Martinsen FJOLLA 3
Yvonne Dekker LIKEBLI 4
Jonny Pedersen 5
Tor R Petterson RAMBO 6
KAOS
Kenneth Simonsen SVIMA 1
Jorn Otto Kampenes PITBULL 2
Jorgen Andersen KANSLER 3
Jorn Skjeklesaeter SAILOR 4
Anders Johansen SLEGGA 5
Tor Hopperstad KRONA 6
Ore 12
Geir Greaker HE MAN 1
Lars Sumstad JUDAS 2
Hans Linnerud FISKEN 3
Ronny Andersen KAOS 4
Jan Tveit JAN 5
Ore 2
Staale Soerling STEEL 1
Anders Kristoffersen SKALLE 2
Morten Ruud TOTT 3
Thorgeir Andreassen KNOLL 4
Roy Kristensen FAR 5
StOlavsGladeGutter
Ivar Rinnaas PEGGY 1
Marius Edell Johansen MR EDEL 2
Morten Brynhildsen LASER 3
Flemming Bek BEK 4
Kjell Lund LUND 5
Team Station
Tom Are Storengen TOM ARE 1
Svein E Johannessen SVEIN 2
Ole Jorgen Arntsen OLE 3
Raymond Pedersen RAYMOND 4
Mette Leret METTE 5
ZBulls Elite
Stein Helling OLDMAN 1
Jan Wiker WIKERN 2
Tellef Mjelde SUNDAY 3
Milovan Kuzet KUZET 4